1
2
3
4
5
6
1

pokrycie kasku wykonane w technologii in-mold, dla lepszej ochrony i niższej wagi

2

system wentylacyjny 22 dużych otworów i wewnętrznych kanałów zapewnia perfekcyjną wentylację

3

regulowany daszek z systemem zapobiegającym złamaniu podczas wypadku

4

Ergo-Fit Ultra, płynna regulacja wielkości kasku, pozwalająca uzyskać najlepsze dopasowanie

5

regulowane klamry

6

mikro-regulacja głębokości

Kask do jazdy enduro / all mountain znanego szwajcarskiego producenta słynącego z najwyższej jakości ochraniaczy rowerowych. Zaprojektowany, testowany i zbudowany we współpracy z freeride’ową legendą Richie Schley.
Trail RS oferuje imponującą ochronę godną DH oraz lekkość i komfort jak kaski XC. Kask wykorzystuje podwójną konstrukcję in-mould, która zapewnia wyjątkową ochronę, spełnia standard EN1078 i CPSC oraz oferuje 22 duże otwory wentylacyjne połączone z daszkiem, zapewniające znakomity komfort termiczny.
Daszek kasku jest przymocowany za pomocą regulacji stosowanych w motocross’ie, które utrzymują go w ustalonej pozycji. Dodatkowo daszek został zabezpieczony mechanizmem zwalniającym podczas upadku, co zabezpiecza go przed zniszczeniem w momencie gleby.
Kask jest niesamowicie lekki jak na oferowany poziom bezpieczeństwa, w zależności do rozmiaru wynosi 300 – 320 g.

„Zjeżdżam, podjeżdżam – mogę w nim robić wszystko. W dzisiejszym czasach ważne aby mieć jeden zestaw, który będzie służył do jazdy all mountain i enduro. Kask jest przewiewny i lekki, możesz w nim pedałować cały dzień, jest dokładnie taki. Znakomicie wentylowany, wystarczająco dobry, aby czuć się w nim pewnie w wielu sytuacjach.” – Richie Schley

Kask wielokrotnie nagrodzony:

Dostępne rozmiary:

  • Rozmiar
  • XS (49-54cm)
  • SM (54-58cm)
  • ML (58-62cm)
  • XL (wide 58-62cm)