Firma GREGORIO została założona w 1996 r.

O firmie

Początkowa działalność firmy skupiała się na dystrybucji produktów włoskiej marki Rudy Project. Wzorowa współpraca z włoskim producentem zaowocowała otrzymaniem kolejnego przedstawicielstwa, najbardziej znanej marki amortyzatorów w świecie rowerów jak i motocykli – Marzocchi. Równocześnie firma dołączyła do grona dystrybutorów produktów Formula – hamulców słynących z nietuzinkowego designu, jakości wykonania, pracy oraz bezawaryjności. W ostatnich latach oferta firmy poszerzyła się o produkty szwajcarskiej marki IXS.

Ze względu na popularność oferowanych produktów, podjęto decyzję o prowadzeniu szkoleń serwisowych dla współpracujących sklepów, aby udostępnić klienteli dobrze zorganizowaną sieć serwisów. Firma zapewnia swoim klientom najwyższą jakość oferowanych usług i sprzedawanych produktów; kieruje się profesjonalizmem wynikającym z umiejętności i doświadczenia.

W 2009 r. przystąpiła do programu Rzetelna Firma, którego nadrzędnym celem jest szerzenie wśród polskich przedsiębiorców zasad etycznych związanych z praworządnością, rzetelnością, transparentnością i odpowiedzialnością w prowadzeniu biznesu.